Policja poluje na złodzieja złota Banglamung

Policja poluje na złodzieja złota Banglamung

Banglamung –
Podejrzany ukradł złoty naszyjnik tajskiej parze, która wczoraj, 16 sierpnia 2019 r., kupowała owoce przy drodze w Nongprue.

Kapitan Chanchai Sanguansri z policji w Nongprue został powiadomiony o incydencie w Soi Chaiyapruek 2 o 6.30:XNUMX.

Policja i Pattaya News przybyły na miejsce zdarzenia, aby znaleźć tajską parę w oczywistym niebezpieczeństwie. 31-letni Wuttichai Srisook powiedział policji, że był z żoną i dzieckiem na motocyklu kupując owoce, kiedy doszło do incydentu.

Zatrzymali się, aby kupić owoce na poboczu drogi, kiedy podejrzany mężczyzna, który prawdopodobnie jest młodym Tajlandczykiem, zatrzymał się w ich pobliżu na swoim własnym motocyklu.

Podejrzany następnie wyrwał parze złoty naszyjnik o wartości około 20,000 XNUMX bahtów i odjechał.

Policja teraz poluje na podejrzanego i sprawdza system telewizji przemysłowej.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/