Policja poluje na złodzieja złota Banglamung

Policja poluje na złodzieja złota Banglamung

Banglamung –
Podejrzany ukradł złoty naszyjnik tajlandzkiej parze, która kupowała owoce na poboczu drogi w Nongprue wczoraj, 16 sierpnia 2019 r.

Kapitan Chanchai Sanguansri z policji w Nongprue został powiadomiony o incydencie w Soi Chaiyapruek 2 o 6.30:XNUMX.

Policja i Pattaya News przybyły na miejsce zdarzenia, aby znaleźć tajską parę w oczywistym niebezpieczeństwie. 31-letni Wuttichai Srisook powiedział policji, że był z żoną i dzieckiem na motocyklu kupując owoce, kiedy doszło do incydentu.

Zatrzymali się, by kupić owoce na poboczu drogi, kiedy podejrzany mężczyzna, który prawdopodobnie jest młodym Tajkiem, zatrzymał się w ich pobliżu na własnym motocyklu.

Podejrzany następnie wyrwał parze złoty naszyjnik o wartości około 20,000 XNUMX bahtów i odjechał.

Policja teraz poluje na podejrzanego i sprawdza system telewizji przemysłowej.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/