Dwóch pieszych ginie po potrąceniu przez sedana w Banglamung

Dwóch pieszych ginie po potrąceniu przez sedana w Banglamung

Banglamung –

Dwóch pieszych zginęło po potrąceniu przez pojazd w pobliżu stacji benzynowej przed południem w Banglamung.

Policja w Nongprue została powiadomiona o wypadku w pobliżu stacji patrolowej Susco przy ulicy Sai 36 w okręgu Pong.

Policja i ratownicy przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć przewróconą ciężarówkę na drodze. W pobliżu znaleźli mocno uszkodzony pojazd.

Na poboczu drogi znaleźli dwa martwe ciała, którymi były 51-letni Pakrit Saraisang i 43-letni Rachen Pansri.

Kierowca sedana odniósł niewielkie obrażenia i został przewieziony do miejscowego szpitala.

Kierowca ciężarówki, który nie odniósł obrażeń, 46-letni Nakrit Jampathong, mówi, że skręcał na stację benzynową, gdy sedan uderzył w bok ciężarówki, przewracając ją.

Następnie sedan uderzył w dwóch pieszych przechodzących przez parking przed stacją, gdzie uznano ich za zmarłych na miejscu zdarzenia.

Policja sprawdza w pobliżu nagrania z kamer CCTV w celu dalszego dochodzenia. Nie opublikowali nazwiska ani szczegółów na temat kierowcy sedana w Pattaya News.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/