Dwóch pieszych ginie po potrąceniu przez sedana w Banglamung

Dwóch pieszych ginie po potrąceniu przez sedana w Banglamung

Banglamung –

Dwóch pieszych zginęło po potrąceniu przez pojazd w pobliżu stacji benzynowej dzisiaj przed południem w Banglamung.

Nongprue Police została powiadomiona o wypadku w pobliżu stacji patrolowej Susco na Sai 36 Road w dzielnicy Pong.

Na miejsce przyjechała policja i ratownicy medyczni, którzy zastali na drodze przewróconą ciężarówkę. W pobliżu znaleźli mocno uszkodzony pojazd.

Na poboczu drogi znaleźli dwa zwłoki: 51-letniego Pakrit Saraisang i 43-letnią Rachen Pansri.

Kierowca sedana odniósł lekkie obrażenia i został przewieziony do miejscowego szpitala.

Kierowca ciężarówki, który nie został ranny, 46-letni Nakrit Jampathong, mówi, że skręcał w stronę stacji benzynowej, kiedy sedan uderzył w bok ciężarówki, przewracając ją.

Sedan następnie uderzył w dwóch pieszych przechodzących przez parking stacji, gdzie uznano ich za zmarłych na miejscu zdarzenia.

Policja sprawdza nagrania z pobliskiego monitoringu w celu dalszego dochodzenia. Nie ujawnili nazwiska ani szczegółów dotyczących kierowcy sedana The Pattaya News.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/