Podejrzany o narkotyki z Pattaya aresztowany z narkotykami i granatem

Podejrzany o narkotyki w Pattaya aresztowany z narkotykami i granatem

Pattaya –


Lokalna policja nazywa znaczącego lokalnego dilera narkotyków, aresztowano wczoraj w Pattaya za pomocą marihuany, liści Kratomu, soku i granatu.

Policja w Pattaya pod dowództwem zastępcy dowódcy policji prowincji Pattaya, pułkownika Phongphana Wongmaneetheta i pełniącego obowiązki szefa policji miejskiej w Pattaya, podpułkownika Manota Wangsoosueka, aresztowała 34-letniego Sinrata „Dona” Phansriego.

Policja skonfiskowała 20 butelek soku z Kratomu, 8 wiązek świeżych liści Kratomu, 13.9 grama suszonego Kratomu, 124 gramy marihuany i granat.

Aresztowanie następuje po otrzymaniu przez policję informacji, że podejrzany sprzedawał narkotyki turystom na Walking Street w godzinach wieczornych.

Po śledztwie policja aresztowała go na Walking Street. Policja znalazła narkotyki w jego furgonetce i w jego domu.

Został oskarżony o nielegalne posiadanie i produkcję narkotyków kategorii 5 z zamiarem sprzedaży i nielegalnego posiadania granatu.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/