Pomimo sprzeciwów minister turystyki ma forsować zwolnienia wizowe dla turystów z Chin i Indii

Pomimo krytyki zarówno ze strony tajlandzkiego ministra spraw zagranicznych Dona Pramudwinaia, jak i wiceministra obrony Prawita Wongsuwana, minister turystyki i sportu twierdzi, że będzie kontynuował plany bezwizowego wjazdu dla chińskich i indyjskich turystów.

Minister Phiphat Ratchakitprakarn planuje dziś, 20 sierpnia, przedstawić tę propozycję gabinetowi, pomimo obaw obu ministrów dotyczących bezpieczeństwa narodowego.

Działania mające na celu zwiększenie liczby turystów do Tajlandii obejmują umożliwienie indyjskim i chińskim gościom wjazdu bez wizy od 1 listopada do 31 października 2020 r., a także zniesienie opłaty wizowej w przypadku 19 krajów, z wyłączeniem posiadaczy paszportów chińskich i indyjskich.

Źródło: Naród

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/