Media i lokalni mieszkańcy skarżą się na taksówki i autobusy bahtowe blokujące ruch w pobliżu Walking Street

Stowarzyszenie prasowe Pattaya nakręciło ten film zeszłego wieczoru, aby podkreślić problemy z taksówkami i autobusami bahtowymi, które zatrzymują się w strefach zakazu parkowania w pobliżu Walking Street, aby wysiadać i wsiadać oraz czekać na pasażerów.

Ponieważ teren jest obecnie w budowie, a jeden pas jest zamknięty z powodu projektu odwodnienia, pozostałe pasy są ograniczone. Pomimo znaków i oznaczeń mówiących taksówkom, aby nie zatrzymywały się w tym obszarze tuż przy Walking Street, pojazdy nadal to robią, co powoduje, że droga skręca na jeden pas i znaczne wsparcie ruchu.

Po kilku skargach ten film i zdjęcia zostały zrobione i mamy nadzieję, że odpowiednie organizacje będą egzekwować parkowanie, zatrzymywanie się i oczekiwanie na pasażerów w tym ruchliwym obszarze.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/