Poszukiwany angielski podejrzany o narkotyki aresztowany w Bang Lamung

Bang Lamung –
W Nongprue aresztowano poszukiwanego mężczyznę z Anglii, podejrzanego o narkotyki.

Aresztowaniem kierował pułkownik Dunlayaphat Techaphonchayasin z Centrum Zarządzania Narkotykami Królewskiej Policji Tajlandzkiej wraz z funkcjonariuszami imigracyjnymi Chonburi, policją turystyczną Pattaya i policją w Nongprue.

Funkcjonariusze aresztowali 28-letniego Luke'a Michaela Timminsa, obywatela brytyjskiego, w domu w Nongprue.

Aresztowanie wynika z nakazu aresztowania wydanego przez Ministerstwo Sprawiedliwości w Anglii w związku z nielegalnym posiadaniem narkotyków. Łukasz przyznał, że jest osobą w nakazie aresztowania. Wyszukiwanie jego nazwiska pokazuje, że jest jednym z najbardziej poszukiwanych zbiegów w rejonie Plymouth.

https://crimestoppers-uk.org/give-information/most-wanted/appeal?ID=49838

Policja skonfiskowała 3.71 grama kokainy w torbie Chermana Ketsany, dziewczyny Luke'a znajdującej się w domu. Policja poinformowała również prasę, że znalazła w domu 1.11 grama kokainy.

Ich test moczu wykazał pozytywny wynik z kokainą, podała policja. Stawiają im zarzuty nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 2.

Policja odkryła również, że Luke i jego była żona z Tajlandii prowadzili działalność związaną z nieruchomościami i prali brudne pieniądze.

Luke jest synem 46-letniego Michaela Timminsa, który był znany jako handlarz narkotyków w Anglii. Michael był w więzieniu przez sześć lat. Został już zwolniony.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/