Poszukiwany Anglik aresztowany w północno-wschodniej Tajlandii z wizą przedłużającą pobyt i podejrzeniem powiązań z podejrzanym Pattaya według policji Banglamung

Poszukiwany Anglik aresztowany w północno-wschodniej Tajlandii z wizą przedłużającą pobyt i podejrzeniem powiązań z podejrzanym z Pattaya według policji Banglamung

Maha Sarakam –
Poszukiwany Anglik został aresztowany w Maha Sarakam (północny wschód Tajlandii) za przedłużanie pobytu i podejrzenie powiązań z Lukiem Michaelem Timminsem, który według policji Banglamung został aresztowany w Pattaya jako podejrzany o narkotyki.

Dwa różne zespoły oficerów aresztowały 29-letniego obywatela Anglii Daniela Hiltona Wooda w Maha Sarakam, jednocześnie aresztując Luke'a Michaela Timminsa w Pattaya.

Przebywał w Pattaya, ale podobno był na wycieczce do świątyni ze swoją tajską żoną w Maha Sarakam. Funkcjonariusze nie znaleźli u Daniela żadnych nielegalnych przedmiotów, ale on zalega w Tajlandii.

Na tym etapie postawiono mu zarzuty nadmiernego pobytu w królestwie. Policja twierdzi, że był na przedłużeniu pobytu od października 2016 r.

Daniel rzekomo uniknął nakazu aresztowania za nielegalne posiadanie narkotyków w Anglii. Według policji wjechał do Tajlandii i poślubił Tajkę.

Funkcjonariusze policji zaangażowani w podwójny nalot twierdzą, że Daniel i Luke są bliskimi przyjaciółmi.

Daniel i Luke są związani z Adrianem Matthewsem lub Adrianem LeCą, który według policji był prezesem gangu Pattaya Bandidos MC.

Dwa lata temu Adrian został aresztowany przez funkcjonariuszy celnych i akcyzowych Nowej Zelandii. Został znaleziony z krystaliczną metamfetaminą (lód Ya) o wartości 17 milionów dolarów.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/