Podejrzany złapany po kradzieży pieniędzy w klubie nocnym Pattaya

Podejrzany złapany po kradzieży pieniędzy w nocnym klubie Pattaya-

Pattaya –


Podejrzana kobieta została złapana po tym, jak wczesnym rankiem ukradła pieniądze innej kobiecie w popularnym klubie nocnym na Pattaya Walking Street.

22-letni Penpisut Rinthongma zgłosił incydent lokalnej policji, która następnie przejrzała nagranie z telewizji przemysłowej. Powiedziała policji, że podejrzany ukradł jej ponad 20,000 XNUMX bahtów oraz sto dolarów.

Policja udała się do klubu nocnego, w którym strażnicy przetrzymywali podejrzanego. Podejrzanym jest 35-letni Nongyao Laethaisong. Została znaleziona z 9,580 bahtami i 100 dolarami w gotówce. Nie wiadomo, jaka jest rozbieżność między kwotą, o której twierdzi się, że została skradziona, a kwotą znalezioną.

Pani Penpisut powiedziała policji, że była w nocnym klubie ze swoimi przyjaciółmi i było tam dużo ludzi. Poprosili podejrzaną, aby usiadła przy jej stole, a podejrzana się zgodziła.

Kiedy pani Penpisut odwróciła się do stołu po tańcu, stwierdziła, że ​​jej torba została otwarta. Brakowało jej pieniędzy, a podejrzany zniknął. Natychmiast zgłosiła sprawę strażnikom klubu nocnego, którzy zlokalizowali i zatrzymali podejrzanego.

Policja kontynuuje dochodzenie w celu podjęcia dalszych kroków prawnych. Podejrzany został aresztowany i rzekomo przyznany do kradzieży.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/