Podejrzany złapany po kradzieży pieniędzy w klubie nocnym Pattaya

Podejrzany złapany po kradzieży pieniędzy w nocnym klubie Pattaya-

Pattaya –


Podejrzana kobieta została złapana po tym, jak dziś rano ukradła pieniądze innej kobiecie w popularnym klubie nocnym na Pattaya Walking Street.

22-letni Penpisut Rinthongma zgłosił incydent lokalnej policji, która następnie przejrzała nagranie z monitoringu. Powiedziała policji, że podejrzany ukradł jej ponad 20,000 XNUMX bahtów oraz sto dolarów amerykańskich.

Policja udała się do klubu nocnego, w którym jego strażnicy zatrzymali podejrzanego. Podejrzanym jest 35-letni Nogyao Laethaisong. Znaleziono ją z 9,580 bahtami i 100 dolarami amerykańskimi w gotówce. Nie wiadomo, jaka jest rozbieżność między kwotą rzekomo skradzioną a kwotą znalezioną.

Pani Penpisut powiedziała policji, że była w nocnym klubie ze swoimi przyjaciółmi i było tam dużo ludzi. Poprosili podejrzanego, aby usiadł przy jej stole, a podejrzany się zgodził.

Kiedy pani Penpisut po tańcu odwróciła się z powrotem do stołu, stwierdziła, że ​​jej torba jest otwarta. Jej pieniądze zniknęły, a podejrzany zniknął. Natychmiast zgłosiła sprawę strażnikom nocnego klubu, którzy zlokalizowali i zatrzymali podejrzanego.

Policja kontynuuje dochodzenie w celu podjęcia dalszych kroków prawnych. Podejrzany został zatrzymany i przyznał się do kradzieży.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/