Ministerstwo Turystyki mówi, że Pattaya jest częścią rozważania prawnych godzin zamknięcia o 4 nad ranem, lokalni właściciele firm są zachwyceni

Pattaya-

Urząd Turystyki Tajlandii potwierdził, że chociaż Pattaya została pominięta w tekście pierwotnego ogłoszenia wczoraj przez nowego ministra turystyki Pipata Ratchakitprakarna i gubernatora TAT Yuthasaka Supasorna, Pattaya jest rzeczywiście uwzględniona w rozważaniu prawnych godzin zamknięcia barów i życie nocne. W rzeczywistości jest to główny obszar rozważany pod kątem zmiany.

Inne lokalizacje rozważane pod kątem późnego zamknięcia to Silom w Bangkoku, Patong w Phuket i Ao Nang w Krabi.

Wczoraj w Pattaya News pisaliśmy, że minister turystyki starał się o zgodę członków gabinetu i ministrów na dostosowanie prawnych godzin zamknięcia w hotspotach turystycznych.

Oficjalny czas zamknięcia w większości obszarów (choć często nie jest egzekwowany w Pattaya) to od północy do 2:00 w nocy.

Proponowana zmiana sprawiłaby, że bary, gogo i kluby nocne byłyby legalne, aby były otwarte do 4:00 rano bez żadnych szans na prawne reperkusje lub problemy w Pattaya.

Amporn Kaewsaeng, która twierdzi, że reprezentuje grupę znanych lokalnych właścicieli tajskich klubów nocnych, udzieliła wywiadu 77kaoded i stwierdziła, że ​​ona i inni właściciele firm byli „ekstatyczni” na tę wiadomość i optymistycznie. Powiedziała prasie, że wierzy, że pomoże to turystyce.

Pan Supasorn osobiście odwiedzi Pattaya w najbliższą sobotę, aby omówić propozycję z wybitnymi właścicielami lokalnych klubów nocnych.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/