Niemiec spadł z mieszkania w centrum Pattaya

Niemiec spadł z mieszkania w Pattaya

Pattaya –

https://web.facebook.com/Thepattayanews/videos/2447677602153256/?t=0

Niemiec zmarł dziś rano po upadku z 15 piętra kondominium w centrum Pattaya wczesnym rankiem.

Maj Saijai Kamjula z policji miasta Pattaya został powiadomiony o incydencie w kondominium w pobliżu plaży Pattaya o 6:30 rano.

Policja i ratownicy Sawanga Boriboon Thammasatan przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć ciało mężczyzny, który został zidentyfikowany jako obywatel Niemiec, w wieku około 40-50 lat.

Jego szczątki przewieziono do szpitala Bang Lamung.

Policja twierdzi, że Niemiec spadł z 15 piętra. Nie potwierdzono, czy mężczyzna zmarł w wyniku samobójstwa, czy wypadku.

Jednak policja kontynuuje śledztwo.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/