Operator masażu w Pattaya oskarżony o handel ludźmi nieletnimi w celu prostytucji

Operator masażu w Pattaya oskarżony o handel ludźmi nieletnimi w celu prostytucji

Pattaya –
Funkcjonariusze w Pattaya dziś rano aresztowali Tajkę za rzekome dostarczanie nieletnich dziewcząt jako prostytutek w lokalnym salonie masażu.

Funkcjonariusze pod dowództwem podpułkownika Kritsanata Tanasupanata i podpułkownika Phonchaia Kingsawata z dywizji policji i handlu ludźmi z regionu 2 wraz z policją miejską w Pattaya przeprowadzili operację użądlenia w salonie masażu o nazwie „Thong dang” (czerwona flaga) na Pattaya Klang Road.

Po operacji użądlenia odkryto trzy dziewczynki w wieku 17 lat. Zostały przewiezione do Fundacji Bang Lamung na rzecz Dzieci i Kobiet.

51-letnia Tajka o imieniu Thong „Dang” Tentong, właścicielka salonu, została aresztowana.

 

Została oskarżona o handel ludźmi, prostytucję i pozyskiwanie kobiet do seksu z nieletnimi oraz nielegalnie obsługiwany salon masażu.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/