Operator masażu w Pattaya oskarżony o handel nieletnimi ludźmi w celu prostytucji

Operator masażu w Pattaya oskarżony o handel nieletnimi ludźmi w celu prostytucji

Pattaya –
Funkcjonariusze w Pattaya aresztowali dziś rano Tajkę za rzekome udostępnianie nieletnich dziewcząt jako prostytutek w lokalnym salonie masażu.

Funkcjonariusze pod dowództwem podpułkownika Kritsanata Tanasupanata i podpułkownika Phonchai Kingsawata z regionu 2 policji/wydziału handlu ludźmi wraz z policją miasta Pattaya przeprowadzili operację żądła w salonie masażu o nazwie „Thong dang” (czerwona flaga) na Pattaya Klang Road.

Trzy dziewczynki w wieku 17 lat zostały odkryte po operacji użądlenia. Zostali zabrani do Fundacji Bang Lamung dla Dzieci i Kobiet.

Aresztowano 51-letnią Tajkę Thong „Dang” Tentong, właścicielkę salonu.

 

Została oskarżona o handel ludźmi, prostytucję i namawianie kobiet do uprawiania seksu z nieletnimi oraz nielegalnie prowadzony salon masażu.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/