Młoda kobieta umiera po tym, jak chłopak ją pobił w Pattaya

Młoda kobieta umiera po tym, jak chłopak ją pobił w Pattaya

Pattaya–

Podejrzany został aresztowany dziś rano po tym, jak wczoraj pobił swoją dziewczynę na śmierć w wynajmowanym pokoju w pobliżu wzgórza Phratamnak.

Zespół policji pod dowództwem dowódcy policji prowincji Chonburi, generała dywizji Nantacharta Suppamongkona, wraz z pełniącym obowiązki szefa policji miasta Pattaya, pułkownikiem Phongphanem Wongmaneethetem, aresztowali Tajlandczyka, 33-letniego Nawata Boonchalaewa.

Generał dywizji Nantachart powiedział Pattaya News, że policja miasta Pattaya została powiadomiona, że ​​ciało 24-letniego Patcharaphona „Fah” Pansonga, który był studentem uniwersytetu, zostało znalezione w wynajętym pokoju w pobliżu Khao Phra Tamnak.

Policja zidentyfikowała podejrzanego, którym jest chłopak Fah. Nawat zgłosił się na policję po początkowym ucieczce.

Powiedział policji, że był zazdrosny o innego mężczyznę, z którym jego dziewczyna była w drugim związku. Zdenerwował się i uderzył swoją dziewczynę w twarz.

Fah upadła i doznała poważnych obrażeń głowy po uderzeniu w drzwi. Położył Fah na łóżku, zanim odjechał.

Zeznał policji, że od zdarzenia cały czas płakał. Przyznał, że za bardzo ją kocha i zgłosił się z winy.

Nawat został oskarżony o uszkodzenie ciała prowadzące do śmierci.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/