Mężczyzna tonie w zbiorniku Bang Lamung, miejscowi twierdzą, że to klątwa złotego żółwia

Mężczyzna tonie w zbiorniku wodnym Bang Lamung

Bang Lamung –
Mężczyzna utonął w stawie w Nongprue. Jego żona i miejscowi uważają, że jego śmierć może mieć związek z tajemniczym złotym żółwiem o miękkiej skorupie i tak zwaną klątwą rzuconą na złote zwierzęta.

Podpułkownik Noppadon Raksawong z policji w Nongprue został powiadomiony o zaginięciu mężczyzny w pobliżu zbiornika Chark Nok dziś rano.

Na miejsce przybyła policja i ratownicy nurkowi, a znalezienie ciała mężczyzny pod wodą zajęło około godziny.

Mężczyzna został później zidentyfikowany jako 36-letni Kittiphong Soboonma. Na jego ciele nie było śladów walki.

Uważa się, że zmarł co najmniej 12 godzin przed wydobyciem jego ciała.

52-letni Waraphon Narkkoo, który jest żoną pana Kittiphonga, powiedział The Pattaya News, że 15 dni temu złapał rzadkiego złotego żółwia o miękkiej skorupie (żółwia jaszczurowatego).

Jego rodzina była zaniepokojona, ponieważ był tam mężczyzna, który wcześniej utonął po złapaniu złotej rybki w tym zbiorniku. Kilka przesądów w lokalnej kulturze przemawia przeciwko trzymaniu złotych rybek i zwierząt. Poprosili go, aby wypuścił złotego żółwia jaszczurowatego.

Ostatniej nocy przywiózł złotego żółwia o miękkiej skorupie z powrotem do zbiornika. Nie wrócił do domu.

 

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/