Niemiec poważnie ranny po ataku słoni w rejonie Pattaya

Niemiec poważnie ranny po ataku słonia w Bang Lamung

Bang Lamung –

Niemiecki mężczyzna doznał poważnych obrażeń po tym, jak został zaatakowany przez słonia, gdy jechał tego ranka na rowerze tuż za Pattaya obok Elephant Village Park.

Pracownicy ratowni Sawang Boriboon Thammasathan i The Pattaya News zostali powiadomieni o incydencie w Soi Nong Maigan dzisiejszego popołudnia.

Przybyli na miejsce, aby znaleźć Niemca, Hansa Dietera Sherdinga, w wieku 69 lat. Doznał poważnego urazu nogi i odczuwał silny ból.

Jego rower również został poważnie uszkodzony. Został przewieziony do szpitala Bang Lamung.

47-letni Boonsom Thongroad, który jest pracownikiem Elephant Village Pattaya, powiedział Pattaya News, że mieszkający w pobliżu pan Sherding zawsze jeździ na rowerze każdego ranka.

Dziś rano spotkał się twarzą w twarz z 38-letnim samcem słonia. Boonsom powiedział Pattaya News, że pan Sherding został w przeszłości ostrzeżony, aby trzymał się z dala od słoni w parku.

Jednak pan Sherding zatrzymał rower i obserwował słonia według Boonsoma. Słoń zaczął biec w jego kierunku. Jego kieł wbił się w jego nogę.

Czterdziestoletni kornak (trener słoni), który nie chciał zostać nazwany, powiedział Pattaya News, że wziął słonia do kąpieli przed spotkaniem z turystami, ale słoń uciekł w okolice.

Złapanie słonia w znieczuleniu zajęło około 4 godzin.

Słoń jest sprawdzany, aby dowiedzieć się, dlaczego zaatakował ludzi, ponieważ personel twierdzi, że jest przyjaznym słoniem i nigdy wcześniej nie miał problemu.

Policja prowadzi dochodzenie w sprawie incydentu.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/