Niemiec ciężko ranny po ataku słonia w rejonie Pattaya

Niemiec ciężko ranny po ataku słonia w Bang Lamung

Bang Lamung –

Niemiec odniósł poważne obrażenia po tym, jak dziś rano jechał na rowerze na obrzeżach Pattaya, obok parku Elephant Village, zaatakowany przez słonia.

Pracownicy Sawang Boriboon Thammasathan Rescue i The Pattaya News zostali powiadomieni o incydencie w Soi Nong Maigan dzisiejszego popołudnia.

Przybyli na miejsce zdarzenia zastali Niemca, Hansa Dietera Sherdinga, lat 69. Doznał poważnego urazu nogi i odczuwał silny ból.

Poważnie uszkodzony został także jego rower. Został zabrany do szpitala Bang Lamung.

47-letni Boonsom Thongroad, pracownik Elephant Village Pattaya, powiedział The Pattaya News, że mieszkający w pobliżu pan Sherding zawsze codziennie rano jeździ na rowerze.

Dziś rano spotkał się twarzą w twarz ze słoniem w wieku 38 lat. Boonsom powiedział The Pattaya News, że w przeszłości pan Sherding był ostrzegany, aby trzymał się z daleka od słoni w parku.

Jednak pan Sherding zatrzymał swój rower i obserwował słonia według Boonsoma. Słoń zaczął biec w jego stronę. Jego kieł wbił się w jego nogę.

40-letni kornak (twórca słoni), który nie chciał pozostać anonimowy, powiedział The Pattaya News, że przed spotkaniem z turystami wziął słonia do kąpieli, ale słoń uciekł w pobliskie okolice.

Złapanie słonia ze znieczuleniem zajęło około 4 godzin.

Słoń jest sprawdzany, aby dowiedzieć się, dlaczego zaatakował ludzi, ponieważ pracownicy twierdzą, że jest to przyjacielski słoń i nigdy wcześniej nie miał problemów.

Policja prowadzi dochodzenie w sprawie incydentu.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/