Pattaya Entertainment and Tourism Industry Association mocno wierzy, że późniejsze legalne zamknięcie nocnych klubów poprawi turystykę i gospodarkę, rozwiązuje obawy związane z bezpieczeństwem

Operatorzy rozrywki w Pattaya są pewni, czy godzina zamknięcia to 4 rano czy później, że lokalna gospodarka będzie lepsza, a turyści będą szczęśliwsi. W rzeczywistości niektóre lokalne grupy naciskają nawet, aby miasto stało się legalnym, całodobowym miastem imprezowym.

Muszą jednak zwracać większą uwagę na odpowiedzialność społeczną, jak poinformowało stowarzyszenie lokalnej prasie Pattaya.

Stowarzyszenie, które reprezentuje znaczną część lokalnych właścicieli nocnych klubów, uważa, że ​​Pattaya Walking Street to dobry model, ponieważ łatwo go kontrolować. Mocno wierzą, że wydłużenie czasu zamknięcia w całym mieście przyniesie korzyści turystyce.

Damrongkiet Pinitkan, sekretarz Stowarzyszenia Przemysłu Rozrywki i Turystyki Pattaya, który jest również dyrektorem pubu Pattaya Hollywood, powiedział lokalnej prasie:

„Operatorzy rozrywki są zadowoleni, jeśli godzina zamknięcia jest w całym mieście o 4 rano. Turystyka w Pattaya będzie lepsza, a gospodarka na tym skorzysta. Turysta na wakacjach, który chce wyjść na miasto, nie chce wracać do domu i leżeć w łóżku między północą a 2 w nocy. “

Jednak są pewne grupy ludzi, które nie zgadzają się na późniejsze zamknięcie całego miasta. Uważają, że przyniesie to więcej problemów i przestępczości.

Kilka grup kontrolujących alkohol sprzeciwiało się wydłużeniu godzin zamknięcia (iw rezultacie godzin legalnego picia) i twierdzi, że osoby pod wpływem alkoholu mogą powodować więcej wypadków, bójek i przestępstw, które ostatecznie kosztują więcej niż można zyskać dzięki późniejszemu otwarciu firmy.

Aby zwalczyć ten problem, lokalne stowarzyszenie branży rozrywkowej i turystycznej zastanawiało się nad 4 pomiarami, aby zapobiec potencjalnym problemom i rozwiązać problemy, które są następujące:

  1. Więcej środków bezpieczeństwa dla osób poniżej 20 roku życia wchodzących do klubów nocnych i barów.
  2. Pomiary alkoholu powinny być przeprowadzane w każdym miejscu rozrywki, w tym potencjalnie przy użyciu alkomatów.
  3. Opłaty transportowe powinny być uczciwe dla ludzi w tym czasie za transport publiczny i łatwo dostępne.
  4. Operatorzy rozrywkowi muszą być również odpowiedzialni za lokalną społeczność, a nie tylko chcieć czerpać korzyści z późniejszych godzin zamknięcia.

Gubernator Tajskiego Urzędu Turystyki odwiedza ratusz w Pattaya dziś po południu, w sobotę 24 sierpnia 2019 r., aby spotkać się z lokalnymi operatorami i przeciwnikami i omówić kwestię legalnego rozszerzenia godzin zamknięcia w Pattaya.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/