Plaża Bang Saen staje się zielona, ​​burmistrz rozwiązuje problem

Plaża Bang Saen staje się zielona, ​​burmistrz rozwiązuje problem

ZDJĘCIA: Narongchai Khunpluem

Bang Saen:
Morze na plaży Bang Saen w Chonburi zmieniło kolor na zielony z powodu rozkwitu planktonu.

Burmistrz gminy Tambon Saensuk, Narongchai Khunpluem, opublikował wczoraj, 25 sierpnia 2019 r., zdjęcia na swojej stronie na Facebooku z wiadomością, aby uspokoić opinię publiczną.

„Plaża Bang Saen zmieniła kolor na zielony od zeszłego tygodnia z powodu zakwitu planktonu”. Powiedział swoim obserwatorom na Facebooku.

„W tym roku plankton zakwitł czterokrotnie w lutym, marcu, lipcu iw tym miesiącu. To normalne.' On kontynuował.

„Plankton ma silny zapach, ale nie jest niebezpieczny. Oczekuje się, że za kilka dni wróci do normy”. Skończył.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/