Plaża Bang Saen staje się zielona, ​​burmistrz rozwiązuje problem

Plaża Bang Saen staje się zielona, ​​burmistrz rozwiązuje problem

ZDJĘCIA: Narongchai Khunpluem

Bang Saen:
Morze na plaży Bang Saen w Chonburi zmieniło kolor na zielony z powodu rozkwitu planktonu.

Burmistrz gminy Tambon Saensuk, Narongchai Khunpluem, zamieścił zdjęcia na swojej stronie na Facebooku z wiadomością wczoraj, 25 sierpnia 2019 r., aby uspokoić opinię publiczną.

„Plaża Bang Saen zmieniła kolor na zielony od zeszłego tygodnia z powodu zakwitu planktonu”. Powiedział swoim obserwatorom na Facebooku.

„W tym roku plankton zakwitł czterokrotnie w lutym, marcu, lipcu iw tym miesiącu. To normalne.' On kontynuował.

„Plankton ma silny zapach, ale nie jest niebezpieczny. Oczekuje się, że za kilka dni wróci do normy”. Skończył.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/