Odszkodowanie dla Niemca zaatakowanego przez słonia

Odszkodowanie dla Niemca zaatakowanego przez słonia

Bang Lamung –


Odszkodowanie zostanie wypłacone Niemcowi, który odniósł obrażenia w wyniku ataku słonia w Nongprue obok wioski Elephant w ten weekend. Słoń nie będzie służył do obsługi turystów. Całkowita kwota wypłacona ofierze wyniesie 50,000 XNUMX bahtów.

Niemiec odniósł poważne obrażenia po tym, jak został zaatakowany przez słonia, gdy jechał na rowerze na obrzeżach Pattaya w sobotę rano obok Elephant Village Park.


Czytaj więcej TUTAJ.


https://thepattayanews.com/2019/08/24/german-man-seriously-injured-after-elephant-attack-in-pattaya-area/?fbclid=IwAR0LLaDVuLJNPS9t2Y_3_yNPrO2csjI8_YSCDcH_lfSHp_1OInAi2yEW5VU


Pan Hans Dieter Sherding, lat 69, wraca do zdrowia w miejscowym szpitalu.


Pan Pairat Chaiyakam, który jest dyrektorem Elephant Village Park, powiedział, że słoń został kupiony od poprzedniego właściciela w Sukhothai.

Po incydencie dowiedzieli się, że słoń nie był dla turystów. Uważają też, że słoń nie jest przyzwyczajony do nowego miejsca i nowego kornaka.

Odszkodowanie zostanie wypłacone panu Shierding przez wioskę słoni. Słoń nie będzie używany do obsługi turystów, ponieważ obawiali się, że słoń ponownie zaatakuje ludzi. Elephant Village wzięła na siebie odpowiedzialność za incydent.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/