Pieszy poważnie ranny po uderzeniu motocyklem-taksówką w Pattaya

Pieszy poważnie ranny po uderzeniu motocyklem-taksówką w Pattaya

Pattaya –

Piesza kobieta doznała poważnych obrażeń po tym, jak wczoraj wieczorem została potrącona przez motocykl-taksówkę podczas przechodzenia przez ulicę w South Pattaya.

Policja miejska w Pattaya została powiadomiona o wypadku o 11:40 przed świątynią Chai Mongkon.

Policja, Pattaya News i ratownicy przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć kobietę w wieku około 60 lat leżącą na drodze.

Doznała poważnego urazu głowy. Została przewieziona do miejscowego szpitala. W pobliżu pierwsi ratownicy znaleźli uszkodzony motocykl.

Kierowca taksówki, 34-letnia Vachira Kuasit, czekała na policję na miejscu zdarzenia.

Powiedział policji, że kobieta przechodziła przez jezdnię bez ostrzeżenia i wybiegła przed niego. Twierdził, że nie był w stanie zatrzymać motocykla.

Jednak policja kontynuuje dochodzenie w celu podjęcia dalszych działań prawnych.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/