Pieszy poważnie ranny po potrąceniu przez taksówkę motocyklową w Pattaya

Pieszy poważnie ranny po potrąceniu przez taksówkę motocyklową w Pattaya

Pattaya –

Piesza kobieta doznała poważnych obrażeń po tym, jak wczoraj wieczorem została potrącona przez motocykl-taksówkę podczas przechodzenia przez ulicę w South Pattaya.

Policja miejska w Pattaya została powiadomiona o wypadku o 11:40 przed świątynią Chai Mongkon.

Policja, The Pattaya News i służby ratownicze przybyły na miejsce zdarzenia, aby znaleźć kobietę w wieku około 60 lat leżącą na drodze.

Doznała poważnego urazu głowy. Została przewieziona do miejscowego szpitala. W pobliżu pierwsi ratownicy znaleźli uszkodzony motocykl.

Kierowca taksówki, 34-letnia Vachira Kuasit, czekała na policję na miejscu zdarzenia.

Powiedział policji, że kobieta przechodziła przez jezdnię bez ostrzeżenia i wybiegła przed niego. Twierdził, że nie był w stanie zatrzymać motocykla.

Jednak policja kontynuuje dochodzenie w celu podjęcia dalszych działań prawnych.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/