Dwie osoby zostały ranne w wyniku uderzenia samochodu w słup energetyczny w centrum Pattaya

Dwie osoby zostały ranne w wyniku uderzenia samochodu w słup energetyczny w centrum Pattaya

Pattaya –


Dwie osoby doznały obrażeń po tym, jak mały pojazd mechaniczny uderzył dziś rano w słup energetyczny w Pattaya.

Ratownicy Sawang Boriboon Thammasathan zostali powiadomieni o wypadku na Sukhumwit Road o 2 w nocy.

Ratownicy i Pattaya News przybyli na miejsce zdarzenia i odkryli, że uszkodzony sedan uderzył w słup energetyczny. Kierowca sedana, 21-letnia Silada Dettan, doznał drobnych obrażeń.

Jej pasażer, który doznał poważnych obrażeń, został przewieziony do miejscowego szpitala. Pasażer nie został wymieniony w prasie.

Pani Salida powiedziała The Pattaya News, że ledwo uniknęła kolizji z pickupem. Następnie zderzyła się z słupem energetycznym.

Jednak policja kontynuuje śledztwo.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/