Duży żółw morski uratowany w Sri Racha

Duży żółw morski uratowany w Sri Racha

ZDJĘCIA: DMCR

Śri Racza –


Wczoraj w Laem Chabang uratowano dużego żółwia morskiego.

Departament Zasobów Morskich i Przybrzeżnych (DMCR) poinformował wczoraj, że został powiadomiony, że na plaży w pobliżu molo Laem Chabang znaleziono żywego żółwia morskiego.

Zielony żółw morski ma 54 cm szerokości i 77 cm długości. Waży około 60 kilogramów.

Na żółwiu nie znaleziono żadnych ran, ale był słaby. Obecnie jest leczony w Centrum Wschodnim DMCR i przywracany do zdrowia.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/