Dochodzenie policyjne w sprawie rzekomej chińskiej fałszywej kaplicy w Bang Lamung

Dochodzenie prowadzone w sprawie firmy będącej własnością Chińczyków w domniemanej fałszywej kaplicy w Bang Lamung

Bang Lamung –
Trwa dochodzenie w sprawie chińskiego właściciela firmy, który rzekomo wynajmuje i buduje fałszywą kaplicę na terenie świątyni w Khao Maikaew dla chińskiego biura podróży.

Wiadomość wyszła na jaw po tym, jak wiadomości „Big Kren” doniosły o tej historii ze zdjęciami i wiadomością mówiącą, że chiński właściciel firmy wynajął kaplicę na terenie świątynnym.

Chiński właściciel firmy rzekomo zbudował fałszywą kaplicę jako firmę turystyczną, w której drogie artefakty i przedmioty są sprzedawane chińskim turystom, którzy są przywożeni do kaplicy.

Biznes jest podobny do chińskiej wycieczki zero bahtów, która według funkcjonariuszy policji znacznie uszkodziła Tajlandię w poprzednich latach.

Podpułkownik Piyapong Ensan z Policji Turystycznej w Pattaya powiedział mediom, w tym Pattaya News, że badają incydent po złożeniu skargi w innych odpowiednich urzędach.

Jeśli zostanie znaleziona jakakolwiek nielegalna firma, zostaną podjęte dalsze kroki prawne.

Źródło: prasa związana z Pattaya, wiadomości Big Kren

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/