Dochodzenie policyjne przeprowadzone w sprawie rzekomej chińskiej fałszywej kaplicy w Bang Lamung

Dochodzenie przeprowadzono w sprawie chińskiej firmy działającej w rzekomej fałszywej kaplicy w Bang Lamung

Bang Lamung –
Prowadzone jest dochodzenie w sprawie chińskiego właściciela firmy rzekomo wynajmującego i budującego fałszywą kaplicę na terenie świątynnym w Khao Maikaew dla chińskiej firmy turystycznej.

Wiadomość wyszła na jaw po tym, jak „Big Kren” doniósł o tym ze zdjęciami i wiadomością mówiącą, że chiński właściciel firmy wynajął kaplicę na terenie świątynnym.

Właściciel chińskiej firmy rzekomo zbudował fałszywą kaplicę na potrzeby biura turystycznego, w którym chińskim turystom przyprowadzanym do kaplicy sprzedawane są drogie artefakty i przedmioty.

Sprawa przypomina chińską wycieczkę bez bahtów, która według funkcjonariuszy policji w poprzednich latach spowodowała znaczne szkody w Tajlandii.

Podpułkownik Piyapong Ensan z policji turystycznej Pattaya powiedział mediom, w tym Pattaya News, że prowadzą dochodzenie w sprawie incydentu w następstwie skargi złożonej do innych odpowiednich urzędów.

W przypadku wykrycia nielegalnej działalności podjęte zostaną dalsze działania prawne.

Źródło: prasa związana z Pattaya, wiadomości Big Kren

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/