Opat wyjaśnia rzekomą fałszywą kaplicę w świątyni w Bang Lamung

Opat wyjaśnia rzekomą fałszywą kaplicę w świątyni w Bang Lamung

Bang Lamung –


Opat w świątyni oskarżony o posiadanie fałszywej kaplicy, aby czerpać zyski z chińskich turystów, wyjaśnił policji i mediom sytuację w świątyni Khao Maikaew.

Trwa dochodzenie w sprawie chińskiego właściciela firmy, który rzekomo wynajmuje i buduje rzekomą fałszywą kaplicę na terenie świątyni w Khao Maikaew dla chińskiego biura podróży.

Czytaj więcej TUTAJ.


https://thepattayanews.com/2019/08/28/police-investigation-conducted-over-alleged-chinese-owned-fake-buddhist-temple-in-bang-lamung/

Wczoraj policja i funkcjonariusze dokonali inspekcji świątyni.

Opat świątyni powiedział, że wszystko odbywa się zgodnie z prawem i nic nie jest fałszywe.

Mają pozwolenie na mocy prawa z biura buddyzmu Chonburi, które pozwala firmie wynająć część ziemi świątynnej na ich działalność, powiedział opat The Pattaya News i organom ścigania.

Niektóre inne media twierdzą, że świątynia zbudowała fałszywą „Kaplicę”. To nie jest kaplica; Jest to sala kazań zbudowana przy świątyni. Opat jest pewien, że zgodnie z tajskim prawem wszystko jest zgodne z prawem.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/