Opat wyjaśnia rzekomą fałszywą kaplicę w świątyni w Bang Lamung

Opat wyjaśnia rzekomą fałszywą kaplicę w świątyni w Bang Lamung

Bang Lamung –


Opat w świątyni oskarżony o posiadanie fałszywej kaplicy w celu czerpania korzyści z chińskich turystów wyjaśnił policji i mediom sytuację w świątyni Khao Maikaew.

Prowadzone jest dochodzenie w sprawie chińskiego właściciela firmy, który rzekomo wynajmuje i buduje rzekomą fałszywą kaplicę na terenie świątynnym w Khao Maikaew dla chińskiej firmy turystycznej.

Czytaj więcej TUTAJ.


https://thepattayanews.com/2019/08/28/police-investigation-conducted-over-alleged-chinese-owned-fake-buddhist-temple-in-bang-lamung/

Wczoraj policja i funkcjonariusze skontrolowali świątynię.

Opat świątyni powiedział, że wszystko odbywa się zgodnie z procedurą prawną i nic nie jest fałszywe.

Mają zezwolenie wydane przez biuro Chonburi Buddhism, które zezwala firmie na dzierżawę części ziemi świątynnej na potrzeby swojej działalności, powiedział opat The Pattaya News i organom ścigania.

Niektóre inne media twierdzą, że świątynia zbudowała fałszywą „kaplica”. To nie jest kaplica; Jest to sala kazań zbudowana przy świątyni. Opat jest pewien, że wszystko jest zgodne z prawem tajskim.

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/