Starszy mężczyzna zmiażdżony przez pociąg w okolicy Pattaya

Starszy mężczyzna zmiażdżony przez pociąg w Bang Lamung

Bang Lamung –
Starszy mężczyzna zmarł po tym, jak został zmiażdżony przez pociąg w Nong Pangpuay wczesnym rankiem.

Kapitan Manot Tipwet z policji Bang Lamung został dziś o 5:30 powiadomiony o incydencie na linii kolejowej Nong Pangpuay.

Policja i ratownicy przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć zmiażdżone ciało starszego mężczyzny w wieku około 85-90 lat.

Miejscowi w pobliżu powiedzieli, że było to ciało starszego mężczyzny imieniem Huan. Mieszkał sam w pobliskim domu i lubił chodzić na spacery.

Maszynista powiedział policji, że zatrąbił, ale mężczyzna nie odsunął się od torów.

Policja kontynuuje dochodzenie w celu ustalenia, czy był to wypadek, czy możliwa śmierć w wyniku samobójstwa.

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/