Starszy mężczyzna zmiażdżony przez pociąg w okolicy Pattaya

Starszy mężczyzna zmiażdżony przez pociąg w Bang Lamung

Bang Lamung –
Starszy mężczyzna zmarł po tym, jak został zmiażdżony przez pociąg w Nong Pangpuay wczesnym rankiem.

Kapitan Manot Tipwet z policji Bang Lamung został dziś o 5:30 powiadomiony o incydencie na linii kolejowej Nong Pangpuay.

Policja i ratownicy przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć zmiażdżone ciało starszego mężczyzny w wieku około 85-90 lat.

Miejscowi w pobliżu powiedzieli, że było to ciało starszego mężczyzny imieniem Huan. Mieszkał sam w pobliskim domu i lubił chodzić na spacery.

Maszynista powiedział policji, że zatrąbił, ale mężczyzna nie odsunął się od torów.

Policja kontynuuje dochodzenie w celu ustalenia, czy był to wypadek, czy możliwa śmierć w wyniku samobójstwa.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/