Właściciele indyjskich firm rozdają turystom ponad 1000 bezpłatnych posiłków na Walking Street

Wczoraj wieczorem, 29 sierpnia 2019 r., indyjscy właściciele firm pod przewodnictwem pana Naveena Arory i pana Himanshu Kaushika rozdali setkom zagranicznych turystów ponad 1000 całkowicie darmowych wegetariańskich posiłków i wody przed dyskotekami Nashaa i Glassi.

https://web.facebook.com/Thepattayanews/videos/918810738478555/?t=0

Jest to część obchodów Krysznadźanmasztami i podziękowania zarówno turystom, jak i klientom. Aby cieszyć się bezpłatnym posiłkiem, nie trzeba było kupować ani wchodzić do klubu, a turyści z każdego kraju brali w nim udział.

Recenzje posiłku były bardzo pozytywne, a The Pattaya News skomentował, jaki to miły gest i odwdzięczenie się lokalnej społeczności.

Nashaa niedawno otworzyła Tony's by Nashaa i ma w planach kolejny projekt, który zostanie oficjalnie ogłoszony w najbliższej przyszłości.

Prawdopodobnie najbardziej ruchliwa indyjska dyskoteka w Pattaya, jeśli nie najbardziej ruchliwa dyskoteka w mieście, Nashaa rozszerzyła się o Glassi and Tony's by Nashaa i zapewnia wspaniałą imprezową atmosferę i przyjazne środowisko.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/