Mechanik motocykli aresztowany w Pattaya za rzekome molestowanie seksualne nieletniej

Mechanik motocykli aresztowany w Pattaya za rzekome molestowanie seksualne nieletniej

Bang Lamung –
Mechanik motocykli został aresztowany dziś po północy pod zarzutem molestowania seksualnego 14-letniej dziewczynki w warsztacie motocyklowym w Nongprue.

Zespół policji dowodzony przez podpułkownika Kritsanata Tanasuppanata z Drugiego Regionu Policji Śledczej aresztował 2-letniego mężczyznę w warsztacie motocyklowym na Soi Khao Noi.

Lokalna policja poinformowała, że ​​mocz podejrzanych został przebadany i również wykazał obecność narkotyków.

Do aresztowania doszło po zawiadomieniu funkcjonariuszy z Centrum Ochrony Rodzin Dziecięcych o molestowaniu seksualnym nieletniego.

Podejrzany rzekomo powiedział policji, że dziewczyna przyszła do warsztatu motocyklowego, aby naprawić motocykl.

Poprosił ją, aby zaczekała na zapleczu, ponieważ był tam wentylator i było chłodniej. Następnie rzekomo poszedł za nią i zażądał, aby położyła się do łóżka w celu odbycia czynności seksualnej.

Rzekomo zaczął ją dotykać, lecz dziewczyna oznajmiła mu, że jest w ciąży. Podejrzana zatrzymała się, a ona uciekła, informując rodzinę.

Grożą mu dalsze kroki prawne i obecnie przebywa w areszcie policyjnym.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/