Mechanik motocyklowy aresztowany pod zarzutem molestowania seksualnego nieletniego w Pattaya

Mechanik motocyklowy aresztowany pod zarzutem molestowania seksualnego nieletniego w Pattaya

Bang Lamung –
Mechanik motocyklistów został dziś aresztowany po północy za rzekome molestowanie seksualne 14-letniej dziewczyny w warsztacie motocyklowym w Nongprue.

Grupa policji pod dowództwem podpułkownika Kritsanata Tanasuppanata z 2. Regionu Policji Śledczej aresztowała 24-letniego mężczyznę w warsztacie motocyklowym na Soi Khao Noi.

Według lokalnej policji mocz podejrzanego został zbadany i wykazał również obecność narkotyków.

Aresztowanie nastąpiło po powiadomieniu funkcjonariuszy Centrum Ochrony Rodzin Dzieci o molestowaniu seksualnym nieletniego.

Podejrzany rzekomo powiedział policji, że dziewczyna przyszła do warsztatu motocyklowego, aby naprawić motocykl.

Poprosił ją, żeby poczekała na zapleczu, ponieważ był wentylator i było chłodniej. Potem rzekomo poszedł za nią i zażądał, aby położyła się na łóżku, aby wykonywać czynności seksualne.

Podobno zaczął ją dotykać, ale dziewczyna powiedziała mu, że jest w ciąży. Podejrzany zatrzymał się, a ona uciekła, informując o tym rodzinę.

Czeka go dalsze postępowanie sądowe i obecnie jest przetrzymywany przez policję.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/