Pattaya Cricket Club (PCC) bierze udział w Międzynarodowym Turnieju Krykieta Plażowego na Koh Chang

Tylny rząd: Bernie Lamprecht. Środkowy rząd: (od lewej) Dave Samways, Wez Masterton, Simon Philbrook (po środku), John Harvey. Pierwszy rząd: (od lewej) Clive Rogerson, Gavin Perfect i Ian Liddell (czerwoni).

Pattaya Cricket Club (PCC) bierze udział w Międzynarodowym Turnieju Krykieta Plażowego na Koh Chang.

9 członków PCC odbyło tournee do Koh Chang, aby wziąć udział w 5. Międzynarodowym Turnieju Krykieta Plażowego w dniach 23-26 sierpnia 2019 r. Simon Philbrook (kapitan) i Dave Samways byli doświadczonymi krykieciarzami plażowymi, podczas gdy Clive Rogerson, Bernard Lamprecht, Trevor Moolman, Ian Liddell (Czerwoni), Gavin Perfect, Wesley Masterton i John Harvey byli dziewicami krykieta plażowego.

Drużyny z LR: Lamphun Kids, Lanna Kids, Lanna, Pattaya, The Black Parrots, Koh Chang Buffalos, Koh Chang Palmy Army, Phuket, British Club i Pangolin (z przodu po prawej w speedos).

12 drużyn z Koh Chang, Phuket, Pattaya, Bangkoku, Chiang Mai, Lamphun i Malezji rywalizowało w dwóch dywizjach, w których każda drużyna rozegrała 5 meczów. Po wstępnych meczach każda drużyna z Dywizji A grała ze swoją odpowiednio uplasowaną drużyną z Dywizji B o jedno z sześciu trofeów – wykałaczkę, pałkę, łyżkę, filiżankę, talerz i puchar zwycięzcy. PCC zajęło drugie miejsce w swojej dywizji, wygrywając 4 z 5 meczów, ustępując jedynie Black Parrots z Bangkoku.

Mecz o drugie miejsce PCC był przeciwko The Lamphun Kids.

Zagrożenie ze strony dobrze wyszkolonych i wysoko wykwalifikowanych młodych ludzi nie zostało umknięte PCC, które, grając w kręgle jako pierwsze, zdołało utrzymać się na granicy swoich zwykłych, płodnych wyników do 45 punktów w pierwszych 5 przejściach. The Reds zdołali zdobyć bramkę, jedyną w Turnieju, ale ostatnia katastrofalna sytuacja, w której stracono 20 statystów, pozostawiła trudną 65 przeciwko szybkiemu i celnemu atakowi w kręgle. Mrugnięcia PCC rozpoczęły się powoli, ale już trzeci raz był na dobrej drodze do ścisłego finiszu.

Czarne papugi z trofeum zwycięzcy

Ciasne kręgle od Lamphun Kids nadal przeszkadzały naszym najlepszym odbijającym, co w połączeniu z wątpliwym brakiem doprowadziło do porażki o 17 biegów. Tak więc PCC zajął czwarte miejsce. Wiarygodny wysiłek zespołu z najlepszymi latami.

Finał został przeprowadzony pomiędzy The Black Parrots i The British Club A z Bangkoku. Mecz o niskiej punktacji, w którym wiele bramek zostało zdobytych w obgryzającym gwoździu finiszu, z zwycięstwem Black Parrots.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/