Sprzedawca kurczaków dźgnięty nożem w głowę przez zdenerwowanego pracownika w Sattahip

SATTAHIP:–pol. Kapitan Sinsamuth Boon Tatsana, podinspektor policji w Sattahip, wpadł na pchli targ 700-rai w Sattahip 25 sierpnia, po otrzymaniu doniesienia, że ​​mężczyzna został dźgnięty nożem. Na miejscu zbrodni znaleźli ratowników zajmujących się zakrwawioną 28-letnią Yannawuth Prasomwangsub, sprzedawcą smażonych kurczaków z poważną raną głowy.

 

Podczas przesłuchania nieszczęsny sprzedawca powiedział policji, że on i jego żona są sprzedawcami smażonego kurczaka z dystryktu Klang w Rayong i jadą do Sattahip, by sprzedać swoje kurczaki na pchlim targu. Wraz z nimi w tej podróży był 16-letni pracownik Nat, który przyjechał do nich do pracy zaledwie tydzień temu.

 

Kiedy zakładali sklep, Yannawuth zapytał sprawiającego kłopoty pracownika, gdzie znajdują się ich przybory kuchenne. Nat poczuł się urażony tym, że go zapytano, czując się urażony, że uważano go za złodzieja. Następnie dźgnął Yannawutha w głowę nożem używanym do gotowania.

W raporcie nie było mowy o losie Nata.

Zapisz się!
ŹRÓDŁOPoczta Pattaya
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/