Kierowca unika poważnych obrażeń, gdy samochód uderza w słup zasilający w Pattaya

Kierowca unika poważnych obrażeń, gdy samochód uderza w słup zasilający w Pattaya

Pattaya –
Kierowca doznał tylko niewielkich obrażeń po tym, jak samochód zderzył się z słupem energetycznym w Pattaya wczoraj wczesnym rankiem.

Podpułkownik Chonnikan Pueanpinit z policji miejskiej w Pattaya został powiadomiony o wypadku o godzinie 1:30 na Sukhumwit Road w centrum Pattaya, Nongprue.

Policja i ratownicy przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć uszkodzony pojazd, który zderzył się z słupem energetycznym.

Kierowca, 28-letni Nattawut Yemlamai, odniósł niewielkie obrażenia i został przewieziony do szpitala Mueang Pattaya.

Policja kontynuuje dochodzenie i sprawdza pobliski materiał z kamer CCTV, aby ustalić dokładną przyczynę wypadku.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/