Indyjski turysta w ciężkim stanie po wczorajszym wyciągnięciu z wody na Pattaya Beach

Indyjski turysta w ciężkim stanie po wczorajszym wyciągnięciu z wody na Pattaya Beach

Pattaya –


Hindus jest w ciężkim stanie po tym, jak wczoraj wieczorem został wyciągnięty z wody na plaży Pattaya.

Policja miejska w Pattaya i Pattaya News zostały poinformowane, że cudzoziemiec był nieprzytomny na plaży o 6:30.

Policja i ratownicy przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć nieprzytomnego mężczyznę, który później został zidentyfikowany jako 29-letni Dinesh Kumar, obywatel Indii. Pracuje jako inżynier medyczny według swoich przyjaciół.

Został przewieziony do miejscowego szpitala.

Świadkowie powiedzieli, że pan Kumar został wyciągnięty z wody przez swoich przyjaciół. Był nieprzytomny i starali się mu pomóc, wykonując resuscytację krążeniowo-oddechową przed wezwaniem pomocy.

Warunki do surfowania przez cały weekend były bardzo trudne z powodu silnych wiatrów z niedawnej burzy tropikalnej. Większość turystów omijała wodę z powodu silnego wiatru i silnych fal.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/