Mężczyzna ranny, gdy rzekomo został uderzony przez ochroniarzy na koncercie w Pattaya

Mężczyzna ranny, gdy rzekomo został uderzony przez ochroniarzy na koncercie w Pattaya

Pattaya –
Biznesmen z Hatyai zgłosił się do policji miejskiej w Pattaya po tym, jak podobno został potrącony przez ochroniarzy na koncercie w Pattaya wczesnym rankiem.

37-letni Pan Tongdee Prompanyanoe zgłosił się do policji miejskiej w Pattaya o 3 nad ranem.

Powiedział policji i The Pattaya News, który miał reportera na stacji, że został zaatakowany przez strażników na koncercie Mor lam (tradycyjna laotańska forma piosenki w Laosie i Isan) w Pattaya, w pobliżu obszaru Jomtien.

Powiedział policji, że on i jego dwaj inni przyjaciele zostali uderzeni kijami przez trzech ochroniarzy na koncercie. Twierdził na policji, że nie zrobili nic złego i nie sprowokowali incydentu.

Skontaktował się z kierownikiem i właścicielem lokalu, który promował koncert, ale powiedział, że są nieprzydatni i nie chcą go słuchać.

Policja kontynuuje dochodzenie w celu podjęcia dalszych kroków prawnych. Będą badać miejsce i przeglądać taśmy CCTV.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/