Mężczyzna ranny, gdy został rzekomo uderzony przez ochroniarzy na koncercie w Pattaya

Mężczyzna ranny, gdy został rzekomo uderzony przez ochroniarzy na koncercie w Pattaya

Pattaya –
Biznesmen z Hatyai zgłosił się do policji miejskiej w Pattaya po tym, jak podobno został potrącony przez ochroniarzy na koncercie w Pattaya wczesnym rankiem.

37-letni Pan Tongdee Prompanyanoe zgłosił się do policji miejskiej w Pattaya o 3 nad ranem.

Powiedział policji i The Pattaya News, który miał reportera na stacji, że został zaatakowany przez strażników na koncercie Mor lam (tradycyjna laotańska forma piosenki w Laosie i Isan) w Pattaya, w pobliżu obszaru Jomtien.

Powiedział policji, że on i jego dwaj inni przyjaciele zostali uderzeni kijami przez trzech ochroniarzy na koncercie. Twierdził na policji, że nie zrobili nic złego i nie sprowokowali incydentu.

Skontaktował się z kierownikiem i właścicielem lokalu, który promował koncert, ale powiedział, że są nieprzydatni i nie chcą go słuchać.

Policja kontynuuje dochodzenie w celu podjęcia dalszych kroków prawnych. Będą badać miejsce i przeglądać taśmy CCTV.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/