Pattaya bezdomny mężczyzna w areszcie po rzekomym uderzeniu kotów i nieprzyzwoitości publicznej

Pattaya –
Bezdomny mężczyzna został aresztowany po rzekomym pobiciu kotów i publicznym występku wczoraj wieczorem w Nongprue.

Kapitan Chaowalit Suwanmanee z policji miasta Pattaya został powiadomiony o incydencie o godzinie 6.30:15 na Thep Prasit Road Soi XNUMX.

Przybyli na miejsce policjanci i stróże prawa zastali na drodze nietrzeźwego bezdomnego w wieku około 40 lat.

Świadkowie na miejscu zdarzenia powiedzieli The Pattaya News, że rzekomo bił koty drewnianymi kijami i zachowywał się nieprzyzwoitie w miejscach publicznych. Kiedy próbowali go zatrzymać, uderzył ich również.

Mężczyzna został zatrzymany i widziano go uśmiechającego się i śmiejącego z jego zachowania.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/