19 obywateli chińskich aresztowanych w grach hazardowych online napadło na Pattaya

19 Chińczycy aresztowani w internetowym kasynie, napadli na Pattaya

Niepruskie –
Policja dokonała nalotu na internetowy salon gier w Pattaya, gdzie zeszłej nocy w Nongprue aresztowano 19 Chińczyków.

Nalot był prowadzony przez dowódcę policji prowincji Chonburi, generała dywizji Nantacharta Suppamongkona i szefa policji w Nongprue, pułkownika Chitdaecha Songhonga, a także funkcjonariuszy policji turystycznej i imigracyjnej.

Wczoraj o 6:11 funkcjonariusze napadli na trzy pokoje w kondominium w Soi Phra Prapanimit 30.

Aresztowali 19 obywateli Chin i skonfiskowali ponad 10 laptopów i ponad 300 telefonów komórkowych.

Generał dywizji Nantachart powiedział: „Zostali wynajęci od chińskich kapitalistów do hazardu online. Wjechali do Tajlandii z wizami turystycznymi”.

„Każdego dnia z Tajlandii do Chin krąży 8 milionów bahtów. Otrzymywali po 40,000 XNUMX bahtów za swoją miesięczną pensję”.

Na tym etapie zostali oskarżeni o nielegalną pracę w Tajlandii. Jednak policja kontynuuje śledztwo.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/