Użytkownik narkotyków aresztowany po zakłócaniu porządku publicznego w Pattaya

Użytkownik narkotyków aresztowany po zakłócaniu porządku publicznego w Pattaya

Pattaya –
Osoba zażywająca narkotyki została aresztowana po tym, jak próbował pogodzić się ze swoją dziewczyną i dziś rano stanowił zagrożenie publiczne w Pattaya.

Podporucznik Thonginn Panyanam z policji miejskiej Pattaya został powiadomiony, że o godzinie 1:30 w nocy mężczyzna próbował wybić szybę w sklepie z masażami w Nongprue

Policja przybyła na miejsce zdarzenia i aresztowała 39-letniego mężczyznę, któremu podano jedynie pseudonim Manop.

Pani Malee, która jest także właścicielką salonu masażu, powiedziała The Pattaya News, że zna Manop od około roku. Był bezrobotny, a także nałogowo zażywał narkotyki.

Próbowała trzymać się od niego z daleka, ale on odmówił. Dziś rano próbował wybić szklane drzwi sklepu, próbując się z nią skontaktować.

W badaniu moczu Manopa stwierdzono dodatni wynik na obecność narkotyków. Został zabrany na komisariat policji miasta Pattaya w celu podjęcia dalszych kroków prawnych.

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/