Narkoman aresztowany po tym, jak był uciążliwy dla społeczeństwa w Pattaya

Narkoman aresztowany po tym, jak był uciążliwy dla społeczeństwa w Pattaya

Pattaya –
Narkoman został aresztowany po tym, jak tego ranka próbował pogodzić się ze swoją dziewczyną i był problemem publicznym w Pattaya.

Podporucznik Thonginn Panyanam z policji miejskiej w Pattaya został powiadomiony, że mężczyzna próbował rozbić szybę w salonie masażu w Nongprue o 1:30 w nocy

Policja przybyła na miejsce, gdzie aresztowano 39-letniego mężczyznę o imieniu Manop.

Pani Malee, która jest również właścicielką salonu masażu, powiedziała The Pattaya News, że zna Manopa od około roku. Był bezrobotny i był również narkomanem.

Próbowała trzymać się od niego z daleka, ale odmówił. Dziś rano próbował wybić szklane drzwi sklepu, próbując do niej dotrzeć.

W badaniu moczu Manopa stwierdzono dodatni wynik na obecność narkotyków. Został zabrany na posterunek policji w Pattaya w celu podjęcia dalszych działań prawnych.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/