Jego Wysokość Król oferuje pomoc ofiarom powodzi w północno-wschodniej Tajlandii

Kohn Kaen –

Tajny radny Ampon Kittiampon i Fundacja Rajaprajanugroh dostarczyli prawie 3,500 zestawów pomocy mieszkańcom dotkniętego powodzią Khon Kaen w północno-wschodniej Tajlandii.

Zestawy były darami od Jego Królewskiej Mości.

Podczas oddzielnych ceremonii ofiarom powodzi wręczono 1,997 zestawów w hali w dystrykcie Ban Phai i 1,497 w Wat Sai Thong w dystrykcie Muang. Jego Królewska Mość rozmieścił również mobilne kuchnie, aby nakarmić ludzi biorących udział w wydarzeniach.

Tajny radny wręczył zestawy pomocy trzem mieszkańcom Ban Phai osobiście wraz z trzema poszkodowanymi mieszkańcami miasta podczas inspekcji stref powodziowych.

Khon Kaen został dotknięty ulewnymi deszczami spowodowanymi burzą Podul w zeszły piątek i sobotę. Zginęły trzy osoby. W ten weekend w okolicy zapowiada się więcej deszczu.

Od 31 sierpnia 41,283 202,838 gospodarstw domowych XNUMX XNUMX mieszkańców zostało dotkniętych powodzią w prowincji w siedmiu dystryktach – Noen Sila, Chonnabot, Waeng Noi, Nong Song Hong i Ban Hat, a także Ban Phai i Muang.

Zdjęcie: Naród

Obraz po treści postu
ŹRÓDŁOThaiger/Naród
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/