Nietrzeźwy kierowca motocykla poważnie ranny w wypadku na chodniku w Pattaya

Nietrzeźwy kierowca motocykla poważnie ranny w wypadku na chodniku w Pattaya

Pattaya –


Nietrzeźwy kierowca motocykla doznał poważnych obrażeń po prowadzeniu motocykla po ścieżce wcześnie rano na plaży Pattaya.

Policja miejska w Pattaya została powiadomiona o wypadku na drodze przy plaży Pattaya o 3 nad ranem.

Policja i ratownicy Sawang Boriboon Thammasathan przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć uszkodzony motocykl na chodniku.

W pobliżu znaleźli nietrzeźwego kierowcę motocykla, 24-letniego Pattanaponga Rakjana. Na miejscu udzielono mu pierwszej pomocy, ponieważ odmówił pójścia do szpitala.

Świadkowie powiedzieli policji, że kierowca jechał z dużą prędkością motocyklem po chodniku, kiedy stracił kontrolę nad swoim pojazdem.

Policja zatrzymała mężczyznę za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwym i poruszanie się po chodniku, co jest niezgodne z tajskim prawem.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/