Nietrzeźwy kierowca motocykla ciężko ranny w wypadku na chodniku w Pattaya

Nietrzeźwy kierowca motocykla ciężko ranny w wypadku na chodniku w Pattaya

Pattaya –


Nietrzeźwy kierowca motocykla odniósł poważne obrażenia po tym, jak wczesnym rankiem wjechał motocyklem na chodnik na plaży Pattaya.

Policja miejska Pattaya została powiadomiona o wypadku na drodze przy plaży Pattaya o godzinie 3 nad ranem.

Policja i ratownicy Sawang Boriboon Thammasathan przybyli na miejsce zdarzenia i znaleźli uszkodzony motocykl na ścieżce.

W pobliżu znaleźli nietrzeźwego kierowcę motocykla 24-letniego Pattanaponga Rakjana. Ponieważ nie zgodził się na przewiezienie do szpitala, udzielono mu pierwszej pomocy na miejscu.

Świadkowie powiedzieli policji, że kierowca jechał motocyklem po chodniku z dużą prędkością, kiedy stracił panowanie nad pojazdem.

Policja zatrzymała mężczyznę za jazdę pod wpływem alkoholu i poruszanie się po chodniku, co jest niezgodne z tajskim prawem.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/