Singapurczyk rzekomo zaatakował tajską żonę kosą na ulicy w Chiang Mai, wypuszczony przez policję

Chiang Mai-

Sanook poinformował, że 38-letni Singapurczyk zaatakował w tym tygodniu swoją 29-letnią żonę Tajkę kosą na ulicy w Chiang Mai. 

Następnie zadzwonił do służb ratunkowych, które zabrały jego żonę do szpitala, a następnie czekały na oddanie się policji.

Wyjaśnił, że jego żona jest atrakcyjną kobietą i pokłócili się, że widziała innego mężczyznę.

Mieli dwoje dzieci w wieku 4 i 5 lat i od kilku lat mieszkali razem w rejonie San Sai.

Mężczyzna był chory, więc jego żona codziennie biegała do szkoły dla dzieci, ale gdy nie wracała do domu przez wiele godzin, sprawdził jej miejsce pobytu za pomocą aplikacji GPS namierzonej do pojazdu, a następnie pojechał, aby ją znaleźć.

Znalazł ją w dzielnicy Hip Condominium w parku biznesowym Chiang Mai, rzekomo widząc innego mężczyznę.

W gniewie wziął kosę do koszenia trawy z tyłu swojego pick-upa i zaatakował swoją żonę w plecy i nogi na środku drogi na oczach świadków, powodując obrażenia i utratę krwi.

Policja Mae Ping pozwoliła mu odejść, ponieważ poddał się i wydawał się przepraszać w tej sprawie. Powiedzieli, że to spór domowy i że zwołają razem męża i żonę, aby omówić sprawę, gdy wyzdrowieje. Pozostaje w miejscowym szpitalu.

Źródło: Sanook, tajska wiza

 

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/