Dwie osoby transpłciowe aresztowane w związku z kradzieżami dokonanymi przez indyjskiego turystę w Pattaya

Dwie osoby transpłciowe aresztowane w związku z kradzieżami dokonanymi przez indyjskiego turystę w Pattaya

ZDJĘCIA: Policja w Pattaya

Pattaya –
Dwie osoby transpłciowe zostały aresztowane za rzekomą kradzież złotego naszyjnika od indyjskiego turysty na Pattaya Walking Street.

Policja Pattaya donosi dzisiaj, że aresztowała 34-letniego transseksualistę o imieniu „Benz” w wynajmowanym pokoju w Soi Sukhumwit 75.

Benz przyznała się, że ukradła złoty naszyjnik z szyi indyjskiej turystki.

Następnie Benz i inny transseksualista o imieniu „Pla” w wieku 26 lat poszli do sklepu ze złotem i sprzedali złoty naszyjnik.

Benz został oskarżony o nocną kradzież, a Pla o przyjęcie skradzionego przedmiotu.

To jedna z kilku kradzieży z udziałem osób transpłciowych w rejonie Pattaya w ostatnim czasie

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/