Policja w Pattaya ściga się i otwiera ogień podczas dzikiego pościgu z dużą prędkością po tym, jak pojazd przejeżdża przez punkt kontrolny

Pattaya –

Policja Pattaya ruszyła w pościg i otworzyła ogień po tym, jak samochód przebił się przez punkt kontrolny ostatniej nocy około północy. Policja znalazła narkotyki w pojeździe.

Pułkownik Atinan Nutchanart, pełniący obowiązki szefa policji miejskiej w Pattaya i podpułkownik Korn Somkanae, zastępca szefa policji miejskiej w Pattaya zostali powiadomieni o poważnym incydencie o 11:30.

Biały sedan przedarł się przez punkt kontrolny przed sklepem Macro w Central Pattaya. Policja ścigała sedana i otworzyła ogień w udanej próbie wystrzelenia opon samochodu i zatrzymania pojazdu.

Sedan z dużą prędkością wjeżdżał do Soi Sukhumwit 48. Sedan wylądował w pobliżu koncertu Morlam (koncert Isan) i targu pełnego mieszkańców i turystów na Trzeciej Drodze w Central Pattaya. Pojazd miał przestrzelone opony i wjechał na rynek, próbując uciec na piechotę, która się nie powiodła.

Policja znalazła kierowcę, 35-letniego Tajina o imieniu Issara Phrajan i pasażerkę, 34-letnią kobietę o imieniu Nipaphon Buakaew.

Wokół sedana i kół pościgowych znaleziono dziury po kulach. Policja znalazła również ketaminę w sedanie.

Policja znalazła również kryształową metamfetaminę na drodze, którą według nich kierowca wyrzucił przez okno podczas pościgu.

Issara przyznał się policji, że ketamina należy do niego, ale twierdził, że kryształowa metamfetamina nie była jego i zaprzeczył wyrzuceniu jej przez okno.

Zostali zabrani na posterunek policji w Pattaya City w celu podjęcia dalszych działań prawnych. Stoją w obliczu poważnych zarzutów i długiego więzienia.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/