Dziecko zabite w wyniku zawalenia się domu podczas burzy w środową noc w okolicy Pattaya, miasto i media społecznościowe zbierają fundusze na pomoc

Chonburi Nong Plalai –

Odszkodowanie zostało przyznane rodzinie, która straciła dziecko, a ich dom zawalił się po silnej burzy, która uderzyła w Chonburi w środowy wieczór na początku tego tygodnia.

Urzędnicy z gminy Nong Plalai pod przewodnictwem burmistrza Pinyo Homglana złożyli wizytę w domu w Nong Plalai wczoraj po południu, w czwartek, 5 września 2019 r.

W środę wieczorem dom został uszkodzony przez burzę, podczas której zawalił się, zabijając trzyletniego chłopca z Tajlandii.

Burmistrz Pinyo powiedział Pattaya News: „Daliśmy rodzinie trochę pieniędzy i niezbędnych rzeczy. Ich dom zostanie naprawiony. Rodzina zostanie przeniesiona do tymczasowego domu.”

Tajskie media społecznościowe zebrały również 30,000 XNUMX bahtów dla rodziny, aby pomóc w tragicznym incydencie.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/