Expat Insider ujawnia najlepsze miejsca na świecie dla emigrantów w 2019 roku – Tajlandia spadła o siedem miejsc na 25.

Według najnowszego badania Expat Insider Tajlandia jest mniej popularna jako miejsce docelowe dla emigrantów niż rok temu.

Opublikowane w czwartek badanie Expat Insider 2019 wymienia najlepsze miejsca na świecie do życia jako emigrant.

Badanie uplasowało Tajlandię na 25 miejscu na 64 destynacje, co stanowi spadek o siedem miejsc w porównaniu z tym samym badaniem przeprowadzonym w 2018 roku.

Od 7 do 28 marca InterNations, największa na świecie grupa sieciowa dla emigrantów, przebadała w sumie 20,259 182 emigrantów reprezentujących 187 narodowości, żyjących w XNUMX krajach lub terytoriach.

Respondenci zostali poproszeni o ocenę łącznie 48 różnych czynników dotyczących różnych aspektów życia za granicą.

Wyniki zostały następnie wykorzystane do ustalenia wyniku w pięciu głównych obszarach: jakość życia, łatwość osiedlenia się, praca za granicą, życie rodzinne i finanse osobiste.

Przeczytaj pełny raport poniżej:

https://cms-internationsgmbh.netdna-ssl.com/cdn/file/cms-media/public/2019-09/Expat-Insider-2019_The-InterNations-Survey_0.pdf

 

ŹRÓDŁOInsider emigrantów
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/