Norweg oskarżony o morderstwo brytyjskiego obywatela w kurorcie w Phuket zniknął za kaucją, rozpoczęła się obława

Phuket-

Norweski turysta oskarżony o zamordowanie brytyjskiego gościa w kurorcie w Karon dwa tygodnie temu uciekł za kaucją, poinformowała policja.

Po tym, jak Roger Bullman nie stawił się na spotkanie w sądzie prowincji Phuket, rozpoczęto obławę policyjną i wydano nakaz aresztowania. Policja twierdzi, że jest przekonana, że ​​nie uciekł z kraju, ponieważ skonfiskowano mu paszport.

Po przesłuchaniu Bullmana policja połączyła wydarzenia, mówiąc, że śmiertelny incydent miał miejsce około 4 rano po tym, jak ochrona hotelu dwukrotnie odwiedziła pokój Bullmana, prosząc go o wyciszenie. Bullman był rzekomo pijany w tym czasie.

Norweg w rozmowie z policją powiedział, że po tym, jak Bajaj zaprotestował przeciwko jego hałaśliwemu śpiewowi, obaj wdali się w kłótnię, a Brytyjczyk rzekomo zaatakował go nożem. Norweg, który według policji jest także ekspertem w sztukach walki, podobno złapał Brytyjczyka w duszenie. Według policji Norweg zaprzeczył, jakoby miał zamiar zabić Brytyjczyka, który został uduszony.

Bullman, któremu postawiono zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci, został zwolniony za kaucją w wysokości 200,000 XNUMX Bt gwarantowaną przez sąd prowincjonalny.

Nakaz aresztowania Norwega został wydany w czwartek (5 września) po tym, jak nie pojawił się w sądzie. Według prawnika miał się nie stawić, bo bał się o własne bezpieczeństwo po wielu groźbach w mediach społecznościowych. W poprzednich dniach był widziany i fotografowany przez media relaksujący się w basenach i swobodnie spacerujący po wyspie, co wielu niepokoiło.

Policja wydała za nim ostrzeżenie, wyrażając przekonanie, że nie może uciec z kraju, ponieważ jego paszport został skonfiskowany.

Według źródeł oskarżony nalegał na reprezentowanie go przez norweskiego prawnika.

Jeśli zostanie uznany za winnego zabójstwa, grozi mu od 15 do XNUMX lat więzienia.

Zapisz się!
ŹRÓDŁONaród
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/