Norweg oskarżony o morderstwo brytyjskiego obywatela w kurorcie w Phuket zniknął za kaucją, rozpoczęła się obława

Phuket-

Według policji norweski turysta oskarżony o zamordowanie brytyjskiego gościa w kurorcie w Karon dwa tygodnie temu uciekł za kaucją.

Po tym, jak Roger Bullman nie pojawił się na jego nominacji w Sądzie Okręgowym w Phuket, rozpoczęto policyjną obławę i wydano nakaz aresztowania. Policja twierdzi, że jest przekonana, że ​​nie uciekł z kraju, ponieważ skonfiskowano mu paszport.

Po przesłuchaniu Bullmana, policja poskładała wszystkie wydarzenia w całość, mówiąc, że śmiertelny incydent miał miejsce około 4 rano po tym, jak ochrona hotelu dwukrotnie odwiedziła pokój Bullmana, aby poprosić go o wyciszenie. Bullman był wtedy podobno pijany.

W swojej relacji dla policji Norweg powiedział, że po tym, jak Bajaj protestował przeciwko jego głośnemu śpiewaniu, obaj wdali się w kłótnię i Brytyjczyk rzekomo zaatakował go nożem. Norweg, który według policji jest również ekspertem od sztuk walki, podobno zdławił Brytyjczyka. Według policji Norweg zaprzeczył, jakoby miał zamiar zabić Brytyjczyka, który został uduszony.

Bullman, któremu postawiono zarzut zabójstwa, został zwolniony za kaucją gwarantowaną przez sąd prowincji w wysokości 200,000 XNUMX Bt.

Nakaz aresztowania Norwega został wydany w czwartek (5 września) po tym, jak nie stawił się w sądzie. Według prawnika rzekomo się nie pokazał, ponieważ obawiał się o własne bezpieczeństwo po wielu groźbach w mediach społecznościowych. W poprzednich dniach był widziany i sfotografowany przez media, który odpoczywał na basenach i swobodnie spacerował po wyspie, niepokojąc wielu.

Policja wysłała na niego wezwanie, jednocześnie wyrażając przekonanie, że nie może uciec z kraju, ponieważ skonfiskowano mu paszport.

Według źródeł oskarżony nalegał, by był reprezentowany przez norweskiego prawnika.

Jeśli zostanie uznany za winnego zabójstwa, grozi mu od 15 do XNUMX lat więzienia.

ŹRÓDŁONaród
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/