Ratownicy Sattahip udali się do Ubon Ratchathani po darowizny i wsparcie dla ofiar powodzi

Ratownicy Sattahip udali się do Ubon Ratchathani po darowizny i wsparcie dla ofiar powodzi

Sattahip –
Sawang Rotjana Thammasathan Ratownicy z Sattahip jadą do Ubon Ratchathani, aby przekazać darowizny i wesprzeć ofiary powodzi.

Dziś po południu w Sawang Rotjana Thammasathan Rescue Foundation w Sattahip Narong Boonjerdsri, który jest burmistrzem Sattahip, a także prezesem fundacji, wraz z ratownikami ładował przydatne artykuły gospodarstwa domowego, wodę pitną, ryż, a także pakowaną, konserwowaną i suszoną żywność oraz elementy odzieży na ciężarówkach.

Burmistrz Narong powiedział: „W północno-wschodniej Tajlandii było wiele ofiar powodzi. Od wczoraj rano stworzyliśmy centrum darowizn, w którym ludzie mogą przekazywać przydatne przedmioty”.

„Około 30 ratowników z łodziami i przedmiotami jedzie dziś wieczorem do Ubon Ratchathani autobusem i przyczepą, aby pomóc ofiarom”. Skończył.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/