Pattaya City sprząta śmieci w pobliżu kondominium Lumpini po skargach mieszkańców

Miasto Pattaya posprzątało śmieci w pobliżu apartamentowca w Pattaya –

Pracownicy Pattaya City sprzątali śmieci w pobliżu apartamentowca w Naklua. Mieszkańcy mieszkający w pobliżu Lumpini Condominium skarżyli się, że na obszarze o powierzchni ponad 10 akrów (około pięciu akrów) wyrzucano śmieci.

Manot Nongyai, zastępca burmistrza miasta Pattaya, wraz z personelem przeprowadził inspekcję okolicy. Część śmieci została usunięta dziś po południu, a w najbliższej przyszłości planuje się wywieźć więcej śmieci.

Zastępca burmistrza Manot powiedział: „Wydamy właścicielowi gruntu dokument nakazujący uiszczenie kary pieniężnej w związku z naruszeniem ustawy o utrzymaniu czystości i porządku na terenie kraju. Kara wynosi do 2,000 bahtów.”

„Pattaya News” odnotowuje, że w ciągu ostatnich kilku miesięcy kilkakrotnie pisaliśmy o tym, jak funkcjonariusze ratusza przyłapywali ludzi na wyrzucaniu śmieci w tym obszarze i indywidualnie ukarali ich grzywną za ten czyn. Komentarze w mediach społecznościowych na naszych kanałach na Facebooku i Twitterze pokazały, że wielu mieszkańców na obczyźnie, a także Tajowie, twierdzi, że śmieci w tej okolicy, a także w okolicy mieszkania w Nirun, są problemem od dawna.

Ponadto, zgodnie z komentarzami na naszych kanałach na Facebooku w języku tajskim i angielskim, śmieci w tych lokalizacjach przyciągnęły wielu padlinożerców i stada bezpańskich psów, które stanowią utrapienie publiczne.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/