Pattaya City sprząta śmieci w pobliżu kondominium Lumpini po skargach mieszkańców

Pattaya City posprzątało śmieci w pobliżu kondominium w Pattaya –

Pracownicy Pattaya City posprzątali śmieci w pobliżu kondominium w Naklua. Miejscowi, którzy mieszkają w pobliżu Lumpini Condominium skarżyli się, że śmieci zostały wyrzucone na obszar ponad 10 raisów (około pięciu akrów) działki.

Manot Nongyai, zastępca burmistrza miasta Pattaya, wraz z personelem przeprowadził inspekcję okolicy. Część śmieci została usunięta dziś po południu, a w najbliższej przyszłości planuje się usunięcie większej liczby śmieci.

Zastępca burmistrza Manota powiedział: „Wydamy dla właściciela ziemskiego dokument na zapłatę grzywny w związku z naruszeniem ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w kraju. Grzywna wynosi do 2,000 bahtów.”

Pattaya News zauważa, że ​​w ciągu ostatnich kilku miesięcy kilkakrotnie opisywaliśmy, w których funkcjonariusze Urzędu Miasta przyłapali ludzi na porzucaniu w tym obszarze i indywidualnie nałożyli na nich grzywnę. Komentarze w mediach społecznościowych na naszych kanałach na Facebooku i Twitterze pokazały, że wielu mieszkańców emigrantów, a także Tajów, twierdzi, że śmieci w tej okolicy, a także w okolicy mieszkania Nirun, były od dawna problemem.

Ponadto, zgodnie z komentarzami na naszych kanałach na Facebooku w języku tajskim i angielskim, śmieci w tych lokalizacjach przyciągają wielu padlinożerców i sfory bezpańskich psów, które są uciążliwe dla społeczeństwa.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/