Funkcjonariusz policji w Pattaya rzekomo zastrzelił hotelowego szefa kuchni przed wejściem do kurortu, twierdzi samoobrona

Pattaya –


Funkcjonariusz policji patrolowej, który rzekomo zastrzelił hotelowego szefa kuchni wcześnie rano, powiedział The Pattaya News, że zrobił to w samoobronie.

Porucznik Aris Puangsai z policji miasta Pattaya został powiadomiony o incydencie o 2 w nocy w hotelu w Soi Wong Amart w Naklua.

Policja i ratownicy przybyli na parking przed hotelem, aby znaleźć ciało 35-letniego Prajakchai Siriweta, który był hotelowym szefem kuchni w ośrodku.

Na jego głowie znaleziono rany postrzałowe. W pobliżu znaleziono nóż, ostry ostry pręt i dwa zużyte naboje.

Starszy brat pana Prajakchai powiedział Pattaya News, że personel hotelu powiedział mu, że jego brat poszedł do biura hotelowego, aby poprosić o swoją pensję. Przyniósł ze sobą spiczastą, ostrą żelazną broń. Podobno doszło do sporu o jego wynagrodzenie i sytuacja szybko się pogorszyła.

Pracownicy wezwali policję na miejsce zdarzenia, ponieważ pan Prajakchai nie chciał się uspokoić, powiedzieli Pattaya News. Policja patrolowa poprosiła pana Prajakchai o opuszczenie broni i początkowo to zrobił.

Nagle, według policji, rzucił się na funkcjonariuszy. Starszy sierżant policji wymienił wówczas w prasie tylko „Sama”, dwukrotnie postrzelił pana Prajakchai, co doprowadziło do jego śmierci. Policja twierdzi, że była to samoobrona.

Jednak policja kontynuuje dochodzenie w celu podjęcia dalszych działań prawnych.

 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/