Pattaya jest piętnastym najczęściej odwiedzanym miastem na świecie, Bangkok pozostaje numerem jeden

Źródło: Indeks MasterCard

Bangkok był najczęściej odwiedzanym miastem w 2018 roku czwarty rok z rzędu, wyprzedzając Paryż i Londyn, według rankingu opracowanego przez Mastercard Inc.

Stolica Tajlandii gościła ponad 22 miliony międzynarodowych podróżnych nocujących, wynika z najnowszego Global Destination Cities Index firmy Mastercard. Paryż i Londyn uplasowały się na drugim i trzecim miejscu z nieco ponad 19 milionami.

Pattaya weszła na piętnaście. Chociaż liczba gości z Zachodu spadła z powodu siły bahta i światowej gospodarki, to obywatele Indii i Chińczycy utrzymali ogólną liczbę.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/