Pattaya jest piętnastym najczęściej odwiedzanym miastem na świecie, Bangkok pozostaje numerem jeden

Źródło: Indeks MasterCard

Bangkok był najczęściej odwiedzanym miastem w 2018 roku czwarty rok z rzędu, wyprzedzając Paryż i Londyn, według rankingu opracowanego przez Mastercard Inc.

Stolica Tajlandii gościła ponad 22 miliony międzynarodowych podróżnych nocujących, wynika z najnowszego Global Destination Cities Index firmy Mastercard. Paryż i Londyn uplasowały się na drugim i trzecim miejscu z nieco ponad 19 milionami.

Pattaya weszła na piętnaście. Chociaż liczba gości z Zachodu spadła z powodu siły bahta i światowej gospodarki, to obywatele Indii i Chińczycy utrzymali ogólną liczbę.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/