Pattaya jest piętnastym najczęściej odwiedzanym miastem na świecie, Bangkok pozostaje numerem jeden

Źródło: Indeks MasterCard

Bangkok był najczęściej odwiedzanym miastem na świecie w 2018 roku czwarty rok z rzędu, wyprzedzając Paryż i Londyn, zgodnie z rankingiem opracowanym przez Mastercard Inc.

Według najnowszego raportu Mastercard Global Destination Cities Index, stolica Tajlandii gościła ponad 22 miliony międzynarodowych turystów nocujących w nocy. Paryż i Londyn zajęły drugie i trzecie miejsce z nieco ponad 19 milionami.

Pattaya zajął piętnaste miejsce. Chociaż liczba odwiedzających z Zachodu spadła z powodu siły bahta i globalnej gospodarki, liczba obywateli Indii i Chin utrzymała się.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/