Thai Airways rozprawiają się z przemytem… przez własny personel linii lotniczych

Thai Airways wprowadziły środki mające na celu radzenie sobie z pracownikami, którzy unikają podatku od towarów, które przywożą do kraju. Linia lotnicza dowiedziała się niedawno od celników, że niektóre z jej stewardes zostały przyłapane na przemycie towarów z Włoch, które przekroczyły dozwolony limit. Wobec takich pracowników zostaną podjęte działania dyscyplinarne.

Suthirat Siriphananon, dyrektor generalny In-Flight Services w Thai Airways, powiedział, że firma ma politykę, która zabrania pracownikom przekraczania limitu dla towarów bezcłowych i innych w celu uniknięcia cła przywozowego. Firma monitoruje podejrzane zachowanie i informuje organy celne o wszelkich wykroczeniach.

Urzędnicy celni niedawno przechwycili niektóre stewardessy powracające z Włoch, które próbowały przywieźć więcej produktów niż jest to dozwolone i nie zgłosiły nadwyżki. Kobiety zostały ukarane grzywną, a ich działania zostały zgłoszone liniom lotniczym. Thai International karze pracowników, którzy naruszają regulamin firmy, z maksymalną karą w postaci zwolnienia.

Źródło: Naród.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/