Tajlandia organizuje Dzień Walki z Korupcją, Tajny Radny mówi, że rząd i premier poważnie myślą o zakończeniu korupcji

W zeszłym tygodniu Tajlandia zorganizowała Międzynarodowy Dzień Walki z Korupcją, zachęcając wszystkich mieszkańców Tajlandii do walki z korupcją. Ceremonii otwarcia przewodniczył Tajny Radny Gen Paiboon Khumchaya.

Powiedział uczestnikom wydarzenia, że ​​premier poważnie traktuje zwalczanie korupcji.

Wskazał, że przed sądami w Tajlandii toczy się wiele spraw o korupcję.

Powiedział, że wszyscy obywatele Tajlandii muszą pomóc rozwiązać problem korupcji, który często wynika z władzy i chciwości.

Powiedział, że nie jest łatwo wyeliminować korupcję.

Tajny radny powiedział, że nadszedł czas, aby przywódcy znaleźli sposoby rozwiązania problemów korupcyjnych. A ACT prowadzi wolontariuszy i sektory pokrewne do eliminacji korupcji.

Gen Paiboon nie wahał się oskarżyć urzędników; osoby zajmujące stanowiska polityczne; i biznesmenów wspólnego wyprowadzania pieniędzy z rządu podczas wydawania budżetów państwowych.

Oskarżył trzy grupy skorumpowanych ludzi o winę za problemy Tajlandii z rozwojem.

Powiedział, że nie tylko chciwość finansowa powstrzymuje kraj, ale także chęć awansu zawodowego.

Źródło: Narodowe Biuro Informacyjne Tajlandii

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/