Prace nad systemem odwadniania trwają na Beach Road, wkrótce więcej odcinków drogi zostanie zamkniętych dla ruchu

Budowa systemu przeciwpowodziowego w Pattaya

Pattaya –


Wzdłuż drogi przy plaży Pattaya nadal budowany jest system przeciwpowodziowy.

Urzędnicy miasta Pattaya ogłosili dziś po południu, że dalsze części drogi będą zamknięte z powodu budowy w nadchodzących tygodniach i miesiącach, w tym w szczycie sezonu, powodując potencjalne zakłócenia w ruchu.

Budżet w wysokości 95 milionów bahtów jest wykorzystywany na system zapobiegania powodziom wzdłuż Beach Road. Kontrakt na budowę rozpoczął się 19 czerwca br. do 13 lutego przyszłego roku.

Budowa trwa łącznie 240 dni. Budowa rozpoczęła się od zakrętu w pobliżu hotelu Dusit Thani Pattaya do Walking Street. Niektóre odcinki drogi będą tymczasowo blisko budowy.

Miasto Pattaya przeprasza za niedogodności. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z 080 967 1314 lub Pattaya Contact Center 1337 przez 24 godziny.

Aby śledzić wiadomości i działania, wyszukaj na Facebooku „prpattaya”.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/