Czterech świadków przesłuchiwanych w sprawie zastrzelenia szefa kuchni hotelu przez funkcjonariusza policji w rzekomej samoobronie, śledztwo trwa

Pattaya-

Czterech świadków zostało przesłuchanych oddzielnie przez policję w Pattaya, którzy byli obecni podczas strzelania do 35-letniego szefa kuchni hotelowej w hotelu w Naklua w weekend.

Jak już wcześniej pisaliśmy tutaj:

https://thepattayanews.com/2019/09/08/family-of-hotel-chef-shot-and-killed-by-pattaya-police-officer-in-stated-self-defense-want-more-answers/

I tu:

https://thepattayanews.com/2019/09/07/pattaya-police-officer-allegedly-shoots-hotel-chef-to-death-in-front-of-resort-entrance-claims-self-defense/

Według policji w Pattaya na miejscu zdarzenia, odpowiedzieli na telefon od personelu hotelu, w którym 35-letni Prajakchai Siriwet był na trzecim piętrze w sporze z personelem rzekomo o pensję.

Policja stwierdziła, że ​​po przybyciu opuścił trzecie piętro, próbując uciec, ale spotkali go przed hotelem na parkingu przy wejściu. Policja w Pattaya stwierdziła, że ​​miał ostrą broń.

Kazali mu upuścić nóż, a on podobno to zrobił, jednak idąc zakuwać kajdanki panu Prajakchaiowi, podobno złapał nóż i rzucił się na oficera, tnąc go w rękę.

W tym momencie oficer stwierdził, że został zmuszony do samoobrony. Funkcjonariusz twierdził, że próbował uniknąć zabicia podejrzanego, ale strzały trafiły podejrzanego w głowę.

Rodzina podejrzanego znajduje się obecnie również w Pattaya, a dziś przybywa więcej rodzin, aby domagać się dalszych odpowiedzi. Rodzina twierdzi, że podejrzany był spokojny i nigdy nie zaatakowałby policjanta.

Policja opublikowała również informacje, z których wynika, że ​​podejrzany ma wcześniejsze problemy z prawem, z wcześniejszymi przestępstwami narkotykowymi.

Dochodzenie trwa, będziemy Cię informować na bieżąco.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/