Czterech świadków przesłuchiwanych w sprawie zastrzelenia szefa kuchni hotelu przez funkcjonariusza policji w rzekomej samoobronie, śledztwo trwa

Pattaya-

Czterech świadków zostało przesłuchanych osobno przez policję w Pattaya, którzy byli obecni podczas strzelaniny 35-letniego szefa kuchni w hotelu w Naklua w weekend.

Jak już wcześniej informowaliśmy tutaj:

https://thepattayanews.com/2019/09/08/family-of-hotel-chef-shot-and-killed-by-pattaya-police-officer-in-stated-self-defense-want-more-answers/

I tu:

https://thepattayanews.com/2019/09/07/pattaya-police-officer-allegedly-shoots-hotel-chef-to-death-in-front-of-resort-entrance-claims-self-defense/

Według policji Pattaya, która była na miejscu zdarzenia, odpowiedzieli na telefon od personelu hotelu, w którym 35-letni Prajakchai Siriwet był na trzecim piętrze w sporze z personelem rzekomo o wynagrodzenie.

Policja stwierdziła, że ​​po przyjeździe opuścił trzecie piętro, próbując uciec, ale napotkali go przed hotelem na parkingu przy wejściu. Policja w Pattaya stwierdziła, że ​​miał ostrą broń.

Kazali mu rzucić nóż i rzekomo to zrobił, jednak idąc zakuć pana Prajakchai w kajdanki, rzekomo chwycił nóż i rzucił się na funkcjonariusza, raniąc go w rękę.

W tym momencie funkcjonariusz stwierdził, że został zmuszony do obrony. Funkcjonariusz twierdził, że próbował uniknąć zabicia podejrzanego, ale strzały trafiły podejrzanego w głowę.

Rodzina podejrzanego jest obecnie również w Pattaya, a dziś przybywa więcej rodzin, aby zażądać więcej odpowiedzi. Rodzina twierdzi, że podejrzany był spokojny i nigdy nie zaatakowałby policjanta.

Policja ujawniła również informacje, z których wynika, że ​​podejrzany ma w przeszłości problemy z prawem, w tym za przestępstwa narkotykowe.

Śledztwo trwa, będziemy informować na bieżąco.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/