Lokalni mnisi pomagają w zbieraniu żywności dla ofiar powodzi w Pattaya

Lokalni mnisi pomagają zbierać żywność dla ofiar powodzi w Pattaya

Dziś, 9 września 2019 r.,

Mnisi ze świątyni Jittapawan wraz z Centrum Medytacyjnym Nerntawan zbierali od mieszkańców Soi Bua Khao datki w postaci suszonej żywności na rzecz ofiar powodzi w północno-wschodniej Tajlandii.

Jutro o 6 rano mnisi ponownie złożą ofiarę w Soi Khao Noi. Przyjmują pakowaną i suszoną żywność, która ma zostać przekazana ofiarom powodzi.

Każdy może przekazać darowiznę.

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/