Lokalni mnisi pomagają w zbieraniu żywności dla ofiar powodzi w Pattaya

Lokalni mnisi pomagają w zbieraniu żywności dla ofiar powodzi w Pattaya

Dzisiaj, 9 września 2019 r.,

Mnisi ze Świątyni Jittapawan wraz z Centrum Medytacji Nerntawan zbierali od mieszkańców Soi Bua Khao darowizny suszonej żywności dla ofiar powodzi w północno-wschodniej Tajlandii.

Jutro o 6 rano mnisi ponownie złożą ofiarę w Soi Khao Noi. Przyjmują do przekazania powodzianom zapakowaną i suszoną żywność.

Każdy może przekazać darowiznę.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/